BARDZO CENNE TRZY PUNKTY MKP ODRY W GASZOWICACH !!!

Bardzo cenne trzy punkty wywozi nasz zespół seniorów z gorącego terenu w Gaszowicach.
Po raz kolejny nasi piłkarze serwują swoim kibicom przybyłych do Gaszowic emocje do ostatniej minuty. Już w drugiej minucie mamy świetną sytuację do zdobycia bramki ale strzał M. Oślizloka broni bramkarz gospodarzy. W 17 minucie po szybkiej kontrze gospodarze obejmują prowadzenie narzucając do 30 minuty MKP swój styl gry. Końcówka pierwszej połowy była zabójcza dla gospodarzy. W 38 minucie T. Zieliński zagrał do T. Okraszewskiego ,który przepięknym uderzeniem z 20 metrów zdobywa wyrównującą bramkę. W 45 minucie obrońca gospodarzy fauluje na 20 metrze T. Zielińskiego .Rzut wolny wykonuje Damian Gorzawski .Bardzo precyzyjne uderzenie broni bramkarz ale dobitka Marcina Oślizloka już ląduje w siatce. Prowadzenie 2:1 zdobyte w pierwszej dowożą nasi piłkarze mając w drugiej połowie wyśmienite okazje do podwyższenia wyniku ale trudne warunki przeszkodziły ( oberwanie chmury) w precyzyjnych uderzeniach. Bardzo cieszy kolejna wygrana z sąsiadem w tabeli , nad którym uzyskaliśmy 4 punktową przewagę w trwającej walce o utrzymanie. Do pełni szczęścia utrzymania się w Haiz IV Liga potrzeba zdobyć w 4 kolejkach co najmniej 4 punkty. Wielkie gratulacje dla całej drużyny, która powoli odzyskuje swoje możliwości piłkarskie drzemiące w zawodnikach.

Skład MKP – M.Mandrysz, Ł. Reinhard , A.Cichy,D. Gorzawski ,J.Malinowski ( 70 min M.Krzyżok), T.Zieliński (80 min.Gajda) , T. Okraszewski,P. Pastuszak ( 65 min K.Florkowski) M.Oślizlok,T.Wodecki , M.Lukoszek (75 min M.Kocztorz)