DOBRE SPOTKANIE W RYBNIKU !

W dobrych warunkach rozegrany został kolejny zwycięski mecz kontrolny zespołu seniorów MKP Odra Centrum z liderem II Grupy Klasy Okręgowej „Rymerem” Rybnik.
Po bezbramkowej pierwszej połowie , w której tempo było imponujące oba zespoły pokazały się z jak najlepszej strony. W zespole Rymera wystąpili Przemysław Pitry, Aleksander Kwiek , Aleksander Szeweluchin ,Bartek Semeniuk to zawodnicy , którzy zagwarantują „Rymerowi” jakość gry oraz awans do klasy wyższej. Drużyna Rymera stworzyła sobie kilka sytuacji bramkowych ale i MKP miało trzy idealne sytuacje do strzelenia gola. W drugiej połowie mecz był już pod dyktando naszego zespołu strzelając przeciwnikowi 4 bramki. Zdobywali je niezmordowani boczni pomocnicy T. Zieliński oraz Marcin Lukoszek. Trzeciego gola zdobywa Marcin Oślizlok oraz po przepięknej akcji czwartego gola zdobywa w sytuacji sam na sam z bramkarzem -Maciej Kocztorz. Goście odpowiedzieli tylko jedną bramką. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4 : 1 chociaż w przeciągu kilku minut Ł. Gajda miał trzy doskonałe sytuacje do wpisania się na listę strzelców.

Zespół wystąpił w składzie: Zawodnik testowany, Ł.Reinhard,A.Cichy,M.KrzyżokT.Neugebauer,T.Zieliński, D.Gorzawski,M.Kocztorz,M.Lukoszek,Ł.Gajda, M.Oślizlok , J.Malinowski.