MKP Odra Centrum http://www.odracentrum.pl Młodzieżowy Klub Piłkarski Odra Centrum Wodzisław Śl. Sun, 27 Sep 2020 17:36:35 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.5.1 LIDER ZA MOCNY DLA MKP ODRA CENTRUM ! http://www.odracentrum.pl/lider-za-mocny-dla-mkp-odra-centrum/ Sun, 27 Sep 2020 17:36:35 +0000 http://www.odracentrum.pl/?p=4807 Niestety nie udała się wyprawa do Bełku , gdzie swoje mecze gościnnie rozgrywa lider IV ligowych rozgrywek „UNIA” Książenice. Gospodarze przez pierwszy kwadrans mogli rozstrzygnąć spotkanie ,gdyby nie doskonała postawa naszego bramkarza, który uratował nas od utraty bramek. Po kwadransie mecz robił się coraz ciekawszy i emocjonujący, jak przystało na tradycję meczy rozgrywanych MKP na …

Kontynuuj czytanie

The post LIDER ZA MOCNY DLA MKP ODRA CENTRUM ! first appeared on MKP Odra Centrum.

]]>

Niestety nie udała się wyprawa do Bełku , gdzie swoje mecze gościnnie rozgrywa lider IV ligowych rozgrywek „UNIA” Książenice.
Gospodarze przez pierwszy kwadrans mogli rozstrzygnąć spotkanie ,gdyby nie doskonała postawa naszego bramkarza, który uratował nas od utraty bramek.
Po kwadransie mecz robił się coraz ciekawszy i emocjonujący, jak przystało na tradycję meczy rozgrywanych MKP na tym właśnie obiekcie. Emocje zawsze były do ostatniego gwizdka sędziego.
Lider posiadający w swoim składzie zawodników bardzo doświadczonych przeprowadzali swoje ataki bardzo zorganizowane i przemyślane, co dla naszej młodej defensywy było bardzo niebezpieczne. Po wyrównanej i szybkiej grze w 45 minucie po błędzie w kryciu bocznego obrońcy , Suchiński Arkadiusz zdobywa gola po ładnym precyzyjnym uderzeniu obejmując prowadzenie 1:0 .
Po przerwie uzyskujemy lekką przewagę , wytwarzamy sobie sytuacje , z których mogliśmy zdobyć wyrównującego gola. Trzeba obiektywnie stwierdzić,że gospodarze na podwyższenie wyniku również mieli kilka bardzo dobrych sytuacji. Zdecydowanie zawodnikiem nr.1 i nr.2 w naszym zespole był po raz kolejny Bartek Bendkowski oraz Kamil Koczy ,który dwoił się i troił pod bramką gospodarzy. Ale w bramce również stał Kapusta Paweł ,który zna bardzo dobrze swój bramkarski fach.Jak na poziom IV Ligi spotkanie stało na dobrym poziomie sportowym ,do którego dostroił się arbiter pokazując zasłużenie zawodnikom kilka kartek, a byli to w większości przypadków zawodnicy gospodarzy ( 4 )
Skład MKP :
B.Będkowski , S.Obara, A.Tymiński, Sz Kalisz , A.Barteczko, M.Wuwer , K.Koczy,R.Tkocz, D.Fojcik, K.Mokry, ( 35’ B.Kuc , 87’ W.Wikar), D.Podbioł ,
Tr.Robert Tkocz
Mirosław Karpiuk
Kier.drużyny – Jerzy Tymiński

The post LIDER ZA MOCNY DLA MKP ODRA CENTRUM ! first appeared on MKP Odra Centrum.

]]>
DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO I ULUBIONEGO Z MKP ODRA CENTRUM !!! http://www.odracentrum.pl/dla-kazdego-cos-milego-i-ulubionego-z-mkp-odra-centrum/ Thu, 24 Sep 2020 16:33:19 +0000 http://www.odracentrum.pl/?p=4801

The post DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO I ULUBIONEGO Z MKP ODRA CENTRUM !!! first appeared on MKP Odra Centrum.

]]>
DWA RAZY KAMIL KOCZY I KOLEJNE 3 PUNKTY DLA MKP ODRA CENTRUM !!! http://www.odracentrum.pl/dwa-razy-kamil-koczy-i-kolejne-3-punkty-dla-mkp-odra-centrum/ Thu, 24 Sep 2020 16:31:50 +0000 http://www.odracentrum.pl/?p=4798 Kto przybył dzisiaj na Stadion Miejski przy ulicy Bogumińskiej to z pewnością nie wyszedł zawiedziony. Zawodnicy jednej i drugiej drużyny rozegrali bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie. Zarówno młodzież MKP Odra Centrum jak i beniaminek z Łękawicy pokazali ,że stać ich na poziom IV ligowy ! Już od pierwszych minut można było zauważyć ,że to spotkanie …

Kontynuuj czytanie

The post DWA RAZY KAMIL KOCZY I KOLEJNE 3 PUNKTY DLA MKP ODRA CENTRUM !!! first appeared on MKP Odra Centrum.

]]>

Kto przybył dzisiaj na Stadion Miejski przy ulicy Bogumińskiej to z pewnością nie wyszedł zawiedziony. Zawodnicy jednej i drugiej drużyny rozegrali bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie. Zarówno młodzież MKP Odra Centrum jak i beniaminek z Łękawicy pokazali ,że stać ich na poziom IV ligowy !
Już od pierwszych minut można było zauważyć ,że to spotkanie raczej nie zakończy się bez bramek. Najpierw MKP stworzyło sobie dobrą sytuację do zdobycia gola i Kamil Koczy w 12 minucie wkłada piłkę do pustej bramki. Goście również próbowali zdobyć wyrównującego gola , ale po raz kolejny B. Bendkowski pokazuje swoją wysoką dyspozycję. Do przerwy MKP miało jeszcze dwie doskonałe sytuacje na podwyższenie wyniku ale zabrakło precyzji.
Druga połowa była zdecydowanie bardziej emocjonująca. MKP Odra w 72 minucie podwyższa na 2:0 po pięknej akcji K. Koczego .Goście nie mają nic do stracenia , w 77 minucie strzelają kontaktowego gola zapominając czasem o własnej bramce za co mogli zostać ukarani kolejną bramką. Mecz ostatecznie zakończył się drugim zwycięstwem MKP Odra, która skrupulatnie gromadzi punkty dołączając powoli punktowo do środka tabeli.
W najbliższej kolejce zespół nasz pojedzie do lidera tabeli – Unii Książenice. To właśnie tylko „ Orzeł” zabrał „Unii” trzy punkty, więc dlaczego my nie możemy również powalczyć z liderem z Książenic !
Z pewnością mamy złe wspomnienia z Książenic z poprzedniego sezonu ale to już było.
Bardzo cieszymy się ze zdobytych 3 punktów ,które były nam bardzo potrzebne do podniesienia morale zespołu !
Drużynie należy szacunek za mecz ,który był bardzo gatunkowo bardzo ciężki . Hasło, że tylko oni pokonali do tej pory w rozgrywkach „Unię” Książenicę było najwięcej razy powtarzane w szatni. Jednak udało się zdobyć 3 punkty i to my wracamy dzisiaj z dalekiej podróży z tarczą .
Skład MKP Odra : B.Bendkowski , Sz.Kalisz , A.Tymiński , S.Obara , A.Barteczko, D.Fojcik , M.Wuwer ,K.Koczy (88 min W.Wikar) , R.Tkocz (kpt),D, Podbioł (82 min B.Lamczyk) , B.Kuc ( 65 min K.Mokry),
Trener – Robert Tkocz
Trener bramkarzy – M.Karpiuk
Kier. Drużyny – J.Tymiński
Opieka med :Filip Odrozek

The post DWA RAZY KAMIL KOCZY I KOLEJNE 3 PUNKTY DLA MKP ODRA CENTRUM !!! first appeared on MKP Odra Centrum.

]]>
Piłkarzyki Odry Centrum http://www.odracentrum.pl/pilkarzyki-odry-centrum-2/ Thu, 24 Sep 2020 16:29:57 +0000 http://www.odracentrum.pl/?p=4795 Zapraszamy na zajęcia piłkarskie dla dzieci od 4 roku życia! PIERWSZE ZAJĘCIA GRATIS! Pierwsze zajęcia już w najbliższy wtorek!

The post Piłkarzyki Odry Centrum first appeared on MKP Odra Centrum.

]]>

⚽ Zapraszamy na zajęcia piłkarskie dla dzieci od 4 roku życia!
✨ PIERWSZE ZAJĘCIA GRATIS! 🙂
⚽ Pierwsze zajęcia już w najbliższy wtorek!

The post Piłkarzyki Odry Centrum first appeared on MKP Odra Centrum.

]]>
KOLEJNY TRUDNY RYWAL Z ŻYWIECCZYZNY !!! http://www.odracentrum.pl/kolejny-trudny-rywal-z-zywiecczyzny/ Wed, 16 Sep 2020 15:46:44 +0000 http://www.odracentrum.pl/?p=4734 vW najbliższą sobotę już o godzinie 16.00 MKP Odra Centrum podejmować będzie zespół beniaminka Haiz IV Liga „Orzeł” Łękawica ,która leży koło Zywca. Jak do tej pory beniaminek spisuje się znakomicie zajmując 6 lokatę z dorobkiem 13 punktów .W ostatniej kolejce nasi sobotni goście pokonali faworyta rozgrywek Unię Książenice 3:1, która do tej pory posiadała …

Kontynuuj czytanie

The post KOLEJNY TRUDNY RYWAL Z ŻYWIECCZYZNY !!! first appeared on MKP Odra Centrum.

]]>
vW najbliższą sobotę już o godzinie 16.00 MKP Odra Centrum podejmować będzie zespół beniaminka Haiz IV Liga „Orzeł” Łękawica ,która leży koło Zywca.
Jak do tej pory beniaminek spisuje się znakomicie zajmując 6 lokatę z dorobkiem 13 punktów .W ostatniej kolejce nasi sobotni goście pokonali faworyta rozgrywek Unię Książenice 3:1, która do tej pory posiadała komplet punktów .
Przed nami bardzo trudne zadanie ale nie niemożliwe do wykonania. Zespół zaczyna grać coraz konsekwentniej i w tym upatrujemy korzystnego rezultatu. Nie ma grupie zespołów nie do pokonania tylko trzeba włożyć dużo serca i mądrości taktycznej. Wierzę, że sobotnie spotkanie na pewno zakończy się korzystnym wynikiem dla naszego zespołu.
Zapraszamy naszych sympatyków ,którzy licznie i chętnie spoglądają na nasze medialne sprawozdania z naszej sportowej rywalizacji zarówno młodzieży czy seniorów.
Początek spotkania o godzinie 16.00 przy ulicy Bogumińskiej 8.

The post KOLEJNY TRUDNY RYWAL Z ŻYWIECCZYZNY !!! first appeared on MKP Odra Centrum.

]]>
1,626,734 osoby odwiedziły naszą stronę klubową !!! http://www.odracentrum.pl/1626734-osoby-odwiedzily-nasza-strone-klubowa/ Wed, 16 Sep 2020 15:44:18 +0000 http://www.odracentrum.pl/?p=4730 Wierzę ,że jeszcze w tym roku pojawi się na niej cyferka 2,000,000 !!! Już za niedługo obchodzić będziemy 10 lecie istnienia naszego klubu !!! Troszkę wspomnień czar z gali sportowej w 2012 roku !!!

The post 1,626,734 osoby odwiedziły naszą stronę klubową !!! first appeared on MKP Odra Centrum.

]]>
Wierzę ,że jeszcze w tym roku pojawi się na niej cyferka 2,000,000 !!! Już za niedługo obchodzić będziemy 10 lecie istnienia naszego klubu !!! Troszkę wspomnień czar z gali sportowej w 2012 roku !!!

The post 1,626,734 osoby odwiedziły naszą stronę klubową !!! first appeared on MKP Odra Centrum.

]]>
PODZIĘKOWANIE http://www.odracentrum.pl/podziekowanie-3/ Wed, 16 Sep 2020 15:42:30 +0000 http://www.odracentrum.pl/?p=4727

The post PODZIĘKOWANIE first appeared on MKP Odra Centrum.

]]>
PIERWSZY HAT TRICK W HISTORII ROZGRYWEK SENIORÓW MKP ODRA CENTRUM!!! http://www.odracentrum.pl/pierwszy-hat-trick-w-historii-rozgrywek-seniorow-mkp-odra-centrum/ Wed, 16 Sep 2020 15:40:48 +0000 http://www.odracentrum.pl/?p=4724 Po raz pierwszy w historii rozgrywek w piłce seniorskiej naszego klubu padł dzisiaj Hat trick wykonany przez 17 latka Kamila Koczego ,który w dzisiejszym spotkaniu rozgrywek Haiz IV Liga zdobył trzy bramki z zespołem „Iskra” Pszczyna wygranym przez MKP Odra Centrum w meczu wyjazdowym 4:0 ( 2:0) . Czwartego gola zdobył Daniel Podbioł. Cały zespół …

Kontynuuj czytanie

The post PIERWSZY HAT TRICK W HISTORII ROZGRYWEK SENIORÓW MKP ODRA CENTRUM!!! first appeared on MKP Odra Centrum.

]]>

Po raz pierwszy w historii rozgrywek w piłce seniorskiej naszego klubu padł dzisiaj Hat trick wykonany przez 17 latka Kamila Koczego ,który w dzisiejszym spotkaniu rozgrywek Haiz IV Liga zdobył trzy bramki z zespołem „Iskra” Pszczyna wygranym przez MKP Odra Centrum w meczu wyjazdowym 4:0 ( 2:0) . Czwartego gola zdobył Daniel Podbioł.
Cały zespół po wygranej z „Rozwojem” 25 lipca dopiero dzisiaj doznał kolejnego smaku zwycięstwa. Ta wygrana była nam bardzo potrzebna. Ostatnie dwa spotkania przegraliśmy mimo dobrej gry. Zabrakło skuteczności . Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa , bo robiło się w dole tabeli dla nas bardzo nieciekawie.
Dzisiejsze spotkanie wygraliśmy zasłużenie , choć gospodarze kilka razy bardzo groźnie zrobili przysłowiową zadymę po bramką Bartka Bendkowskiego. Na szczęście był on dzisiaj bardzo dobrze dysponowany ,broniąc skutecznie i efektownie !
Całemu zespołowi należą się słowa pochwały za podjęcie walki bo momentami mecz robił się bardzo ostry, chociaż nad wszystkim czuwał Pan sędzia Jacek Klica , pokazując jednej i drugiej stronie bardzo zasłużone kartki koloru żółtego. Gratulacje dla całego zespołu !!!

Skład MKP:
B.Bendkowski , A.Tymiński, M.Mańka (10’ D.Podbioł) Sz.Kalisz , M.Wuwer, A.Barteczko (75’ B.Lamczyk) ,K.Owczarczyk ( 75’ B.Kuc) D.Fojcik, R.Tkocz (kpt) ( 88’ W.Wikar), K.Koczy ( 82’ K.Mokry) ,S.Obara,

I Trener – Robert Tkocz
II Trener – Adam Mokry
Tr.Bramkarzy – Mirosław Karpiuk
Kier.Dryżyny – Jerzy Tymiński

The post PIERWSZY HAT TRICK W HISTORII ROZGRYWEK SENIORÓW MKP ODRA CENTRUM!!! first appeared on MKP Odra Centrum.

]]>
BADANIA LEKARSKIE DRUŻYN MKP ODRA CENTRUM !!! http://www.odracentrum.pl/badania-lekarskie-druzyn-mkp-odra-centrum/ Tue, 11 Aug 2020 16:36:07 +0000 http://www.odracentrum.pl/?p=4717 W czwartek 13.08.2020 na Stadionie Miejskim przy ulicy Bogumińskiej 8 odbędą się badania lekarskie ,które potrzebne są do udziału w rozgrywkach sportowych w sezonie piłkarskim 2020/21 drużyn młodzieżowych naszego klubu.. Proszę zabrać ze sobą wyniki robione w Medhousie – Krew , Mocz ,EKG. Początek badań od godziny 12.30 CZWARTEK 13.08.2020 12.30 – Rocznik 2012 13.00 …

Kontynuuj czytanie

The post BADANIA LEKARSKIE DRUŻYN MKP ODRA CENTRUM !!! first appeared on MKP Odra Centrum.

]]>

W czwartek 13.08.2020 na Stadionie Miejskim przy ulicy Bogumińskiej 8 odbędą się badania lekarskie ,które potrzebne są do udziału w rozgrywkach sportowych w sezonie piłkarskim 2020/21 drużyn młodzieżowych naszego klubu.. Proszę zabrać ze sobą wyniki robione w Medhousie – Krew , Mocz ,EKG. Początek badań od godziny 12.30

CZWARTEK 13.08.2020

12.30 – Rocznik 2012

13.00 – Rocznik 2006

13.30 – Rocznik 2007

14.00 – Rocznik 2010

14.30 – Rocznik 203/4

15.00 – Rocznik 2008/9

15.30 – Rocznik 2011

Rocznik 2005 przebywający na obozie sportowym oraz nieobecni zawodnicy poddani zostaną badaniom w późniejszym ustalonym terminie.

The post BADANIA LEKARSKIE DRUŻYN MKP ODRA CENTRUM !!! first appeared on MKP Odra Centrum.

]]>
ZACZNIJ GRAĆ Z NAMI !!! http://www.odracentrum.pl/zacznij-grac-z-nami/ Tue, 11 Aug 2020 16:34:37 +0000 http://www.odracentrum.pl/?p=4713

The post ZACZNIJ GRAĆ Z NAMI !!! first appeared on MKP Odra Centrum.

]]>