Już w najbliższą sobotę (23 Marca) w ramach 17 kolejki o mistrzostwo IV Ligi Śląskiej grupy drugiej do Ustronia przyjedzie zespół MPK Odra Centrum Wodzisław Śląski. Będzie to pierwsze tegoroczne spotkanie na naszym stadionie.

Nasi sobotni goście nie rozpoczęli dobrze rundy wiosennej. Przed tygodniem na własnym obiekcie przegrali z grającym „o życie” zespołem Spójni Landek 2:1. Przyjeżdżając na sobotni mecz zespół Odry z pewnością będzie chciał wymazać z pamięci to spotkanie i wywieźć z Ustronia przynajmniej punkt. Przed rokiem w meczu na Sportowej padł bezbramkowy remis.

Natomiast nasza drużyna świetnie rozpoczęła sezon ogrywając na wyjeździe (w Czechowicach-Dziedzicach) ekipę LKSu Goczałkowice-Zdrój. Bohaterem spotkania bez dwóch zdań był Bartosz Iskrzycki, który to dzięki dwóm swoim trafieniom zapewnił drużynie cenne trzy punkty. Kuźnia po porażce na własnym obiekcie Decoru Bełk z GKSem Radziechowy-Wieprz awansowała na pozycję wicelidera rozgrywek, tracąc już tylko cztery oczka do lidera z Czańca, który również udanie rundy rewanżowej nie rozpoczął.

Początek pierwszego gwizdka sędziego zaplanowano punktualnie na godzinę 15:30. Już teraz wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!!


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress