KOLEJNY ZAWÓD PRZY BOGUMIŃSKIEJ !

Kolejny zawód sprawili swoim sympatykom piłkarze MKP Odra Centrum przegrywając pojedynek z Polonią Łaziska Górne 2:3 ( 1:2) Wydawało się ,że zdobyta bramka w 15 minucie przez M. Oślizloka pozwoli uporządkować obustronną chaotyczną grę . Niestety nic takiego nie nastąpiło. Już prawie po minucie , po koszmarnych błędach doświadczonych zawodników MKP robi się 1:1. Kolejny cios dostajemy w 43 minucie. Strzałem z ponad 30 metrów goście podwyższają wynik na 2 : 1 . W 65 minucie podwyższają na 3 : 1 po kolejnych dziecinnych błędach naszych obrońców. W ostatnich minutach T. Wodecki zdobywa bramkę kontaktową na 2:3 .W 90 minucie przed ogromną szansą na wyrównanie staje P. Pastuszak. Po faulu w polu karnym sędzia dyktuje rzut karny. Niestety , bramkarz broni zostając bohaterem spotkania stojącego na bardzo przeciętnym poziomie. Tak więc walka o IV ligowy byt staje się coraz trudniejsza , tym bardziej ,że kolejne spotkanie gramy na bardzo trudnym terenie w Jasienicy z tamtejszym „Drzewiarzem” ,który zajmuje 2 pozycję w tabeli z dużymi szansami na gry barażowe o wejście do III Ligi. Drzewiarz zgromadził 52 punkty i tylko 2 oczka dzielą go od LKS Czańca. .Spotkanie to rozegrane zostanie już w najbliższą środę 29 maja o godzinie 18.00 w Jasienicy.