MKP ODRA CENTRUM LEKKO PRZYCIEMNIŁA PŁOMIEŃ !

W towarzyskim spotkaniu dwóch IV Ligowców powiatu wodzisławskiego rozegranym w sobotę o godzinie 11.00 w Wodzisławiu Śląskim lepiej zaprezentowała się drużyna MKP Odra Centrum wygrywając 5:0 ( 2:0) po bramkach T. Wodeckiego , M. Oślizloka, T. Zielińskiego , Saturo Gokity oraz Kajetana Florkowskiego. W dwóch przypadkach gospodarze trafiali futbolówką w słupek. Zespoły po raz pierwszy w tym roku wystąpiły na trawiastej murawie co z pewnością była to zmiana sposobu prowadzenia gry. MKP już do przerwy zdobyło dwie bramki , chociaż goście również stworzyli sobie dwie groźne sytuacje pod bramką gospodarzy. Po przerwie zespół B. Sochy zdominował drużynę gości zdobywając kolejne bramki po mocnych uderzeniach T. Zielińskiego oraz Saturo Gokity. Piątego gola po ładnej akcji całej drużyny strzelił Kajetan Florkowski. Przed naszym zespołem został jeszcze jeden mecz kontrolny a już 17 marca o godzinie 15.30 w meczu inauguracyjnym rundy wiosennej sezonu 2018/19 podejmować będziemy drużynę „Spójni” Landek.
W zespole MKP Odra zabrakło Marcina Lukoszka oraz leczącego od dłuższego czas kontuzję barku Bartka Sikorskiego.

Skład MKP – zawodnik testowany, Ł.Reinhard ,A. Cichy,M.Krzyżok,T.Zieliński,D.Buczek,, zawodnik testowany,S.Gokita ,T.Wodecki,M.Oślizlok,T.Wodecki – grali także: K.Florkowski,M.Kocztorz,Ł.Gajda, D.Gorzawski