NAJSTARSZA LIGA JUNIORÓW POKONUJE GKS 1962 JASTRZĘBIE !!!

Do dużej niespodzianki doszło dzisiaj w I Lidze Juniorów starszych , gdzie zajmująca w tabeli drużyna MKP Odra Centrum 15 miejsce pokonuje starszych o dwa lata drużynę z Jastrzębia 1 : 0 po bramce zdobytej przez Dawida Zatylnego w 70 minucie spotkania. W 35 minucie mogła drużyna MKP objąć prowadzenie ale rzut karny podyktowany na najlepszym zawodniku dzisiejszego spotkania Kacprze Owczarczyku nie został zamieniony na bramkę. Drużyna gości zajmująca 7 miejsce musiała wracać dzisiaj do Jastrzębia bez zdobyczy punktowej. Gratulacje należą się wszystkim zawodnikom oraz sztabowi szkoleniowemu .Podopieczni trenera A. Mokrego pokazali ,że miejsce ,które zajmują w tabeli wcale nie odzwierciedla ich umiejętności piłkarskich. WIELKIE GRATULACJE !!!