PASSA REMISÓW Z LKS GOCZAŁKOWICE ZAKOŃCZONA !!!

Potrzeba było 4 spotkań aby zdobyć 3 punkty w pojedynkach MKP Odra – LKS Goczałkowice. Dopiero w czwartym spotkaniu lepszym zespołem okazał się MKP Odra Centrum wygrywając 2 : 1 po bramkach Marcina Oślizloka i Macieja Kocztorza. Do tej pory wszystkie mecze kończyły się identycznymi remisami 1 : 1.
Mecz może nie był wielkim widowiskiem ale miał swoją dramaturgię. MKP zdobywa bramkę w 74 minucie .W 81 minucie goście strzelają bramkę z rzutu karnego. Kiedy wydaje się , że spotkanie zakończy się tradycyjnym 4 remisem , Maciej Kocztorz w 90 minucie zdobywa „złotą bramkę”podwyższając wynik spotkania na 2 : 1 .Bardzo dobrze prowadzący dzisiejsze spotkanie Pan Tomasz Wajda z Żywca przedłuża słusznie spotkanie o 3 minuty. Koniec spotkania i ogromna radość w naszej drużynie. Bardzo cenne 3 punkty zostają w Wodzisławiu Śląskim.