PIERWSZE BARDZO CENNE PUNKTY MKP ODRY CENTRUM !!!

Wyjazdowe spotkanie w Bełku z tamtejszym „Decorem” Bełk zakończyło się zdobyciem pierwszych jakże cennych trzech punktów przez MKP Odra Centrum. Po kilku dobrych występach młodzieży przyszedł czas na opuszczenie niechlubnego miejsca w tabeli Haiz IV Liga. Sam mecz był na bardzo dobrym poziomie sportowym , prowadzony w szybkim tempie z wieloma sytuacjami podbramkowymi. Decor był chyba najlepszym zespołem , z którym graliśmy do tej pory. Jednak udało nam się zdobyć pierwsze trzy punkty strzelając bramki w końcowej fazie gry. Najpierw R. Tkocz w 41 minucie zdobył bramkę z rzutu karnego na 1:2 .Gospodarze po przerwie podwyższają wynik na 3:1. W 65 minucie drugiego gola zdobywa Dawid Buczek głową. W 87 minucie D. Gorzawski pięknym strzałem m z 20 metrów doprowadza do remisu 3:3 . Wynik spotkania (po faulu na T. Zielińskim ) ustala Robert Tkocz bardzo mocnym uderzeniem z 25 metrów . Wygrywamy 4 : 3 !!!. Dzisiaj Fortuna była po naszej stronie z czego jesteśmy bardzo zadowoleni .W końcu ….odetchnęli zawodnicy z radością w oczach po zakończonym zwycięskim trudnym spotkaniu. Wielkie gratulacje !!!