POZOSTAŁ NIEDOSYT !

Wynikiem 2 : 2 zakończyło się dzisiejsze spotkanie Haiz IV liga grupy II pomiędzy MKP Odra Centrum – Wilki Wilcza. Goście już w 8 minucie objęli prowadzenie po rzucie rożnym .Sędzia boczny zasygnalizował ,że piłka podobnie jak dwa tygodnie temu w derbach przekroczyła linię bramkową. Trzeba zawierzyć sędziemu liniowemu bo sami goście nie wiedzieli czy cieszyć się bramki czy nie.Taki wynik utrzymał się do przerwy.
Po przerwie MKP ruszyło do odrabiania strat i po kilku minutach było już 1:1 .Bramkę w 51 minucie zdobywa Mateusz Danieluk .W 60 minucie goście ponownie obejmują prowadzenie po kolejnym rzucie rożnym. Błąd naszego bramkarza wykorzystał zawodnik zespołu gości i głową zdobywa drugiego gola. Przewagę w polu posiada MKP Odra . Dopiero w 89 minucie po faulu na Darku Odonie sędzia dyktuje rzut karny, który pewnie wykorzystuje grający trener Robert Tkocz. W przekroju całego spotkania to chyba my byliśmy zespołem ,który stworzył więcej dobrych sytuacji do strzelenia o jedną bramkę więcej. Szkoda , ale trzeba cieszyć się z tego jednego punktu ,który w końcowym rozrachunku może mieć duże znaczenie.
Kolejny mecz za tydzień zagramy również z drużyną ,której również brakuje punktów – „Spójni” Landek . Spójnia już na jednej „Odrze” zdobyła 3 punkty. Spróbujemy te trzy punkty przywieźć z powrotem do Wodzisławia. Początek spotkania o godzinie 14.00 w Landku . Zapraszamy !!!

Skład – D.Jona,,A.Witoszek,K.Skrenik,D.Gorzawski,K.Lorenc,K.Owczarczyk ( 75 min T.Zieliński ) R.Tkocz, P.ZdunekK.Koczy,M.Danieluk,D.Odon