SILESIA LUBOMIA BEZ SZANS W MECZU Z MKP ODRA !!!

Najmniejszych szans nie dało MKP Odra Centrum LKS Silesii Lubomia w ostatnim piątkowym spotkaniu kontrolnym przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2018/19 pokonując bezapelacyjnie V ligowców 2:0 po bramkach Piotra Pastuszaka oraz Łukasza Gajdy.
Goście z początku próbowali podjąć walkę ale z upływem minut MKP zaczęło zdobywać coraz większą przewagę w polu stwarzając sobie wiele doskonałych okazji do strzelania kolejnych bramek. Tradycyjnie skuteczność naszych zawodników po raz kolejny pokazała , że jest to największą bolączka naszego zespołu.
Już w przyszłą SOBOTĘ 16 marca o godzinie 15.30 nasz zespół podejmować będzie w meczu mistrzowskim HAIZ IV Liga , Spójnię Landek.Zespół gości został mocno przebudowany w okresie zimowym wzmacniając się kilkoma doświadczonymi zawodnikami z bielskich klubów.

Skład MKP – Szymon Riabowski, Ł.Reinhard ,A. D.Gorzawski ,M.Krzyżok,T.Zieliński,D.Buczek, P.Pastuszak S.Gokita,T.Wodecki,M.Oślizlok,T.Okraszewski – grali także: K.Florkowski,M.Kocztorz, Ł.Gajda, (urazy – B.Sikorski,A.Cichy)

I Trener- Bartłomiej Socha 
II Trener – Mirosław Karpiuk 
Kier.drużyny – Jerzy Tymiński

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress