SKROMNE ALE ZASŁUŻONE ZWYCIĘSTWO Z GKS WIEPRZ- RADZIECHOWY !!!

Bardzo interesujące i trzymające w napięciu obejrzeli wczoraj kibice na Stadionie Miejskim przy ulicy Bogumińskiej 8, IV ligowe spotkanie MKP Odra Centrum z GKS Radziechowy – Wieprz.
Wynik już mógł być rozstrzygnięty w pierwszej połowie ale trzech doskonałych sytuacji nie wykorzystał T. Wodecki oraz K. Florkowski ! Drużyna gospodarzy kontrolowała grę stwarzając niebezpieczne sytuacje pod bramką jak zwykle bardzo dobrze spisującego się w bramce Byrtka.
Po przerwie na 20 minut przejęli inicjatywę goście zagrażając strzałami z dystansu M. Mandryszowi , 
który w dniu wczorajszym był bardzo dobrze dysponowany przyczyniając się w dużym stopniu do naszego sobotniego zwycięstwa.
W 73 minucie gospodarze przeprowadzili atak , w którym T. Zieliński ogrywał po kolei obrońców gości by wyłożyć Tobiaszowi Wodeckiemu piłkę na 3 metr , a ten włożył ją do pustej bramki .Nerwówka trwała do 95 minuty spotkania, bo goście próbowali za wszelką cenę zdobyć wyrównującą bramkę ( drużyna gości również walczy o IV ligowy byt – 29 pkt.) Nareszcie MKP na tydzień złapało drugi oddech , bo walka o IV ligowy byt będzie trwała do ostatniej kolejki. Wielka radość szatni odmłodzonej drużyny, która już w najbliższą sobotę 18 maja o godzinie 17.00 rozegra kolejny bardzo ważny i trudny mecz w Gaszowicach z tamtejszym „Dębem”, na które serdecznie zapraszamy naszych sympatyków.

Skład MKP – M.Mandrysz ,Ł.Reinhard ,J.Malinowski, A.Cichy ,D.Gorzawski, T.Zieliński (80 min S.Gokita),T.Okraszewski, P.Pastuszak (kpt),K.Florkowski 
(60 min.Ł.Gajda),T.Wodecki,M.Oślizlok

I Trener – Bartłomiej Socha
II Trener – Mirosław Karpiuk
Kier.drużyny – Jerzy Tymiński


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress