SPRAWIEDLIWY PODZIAŁ PUNKTÓW PRZY BOGUMIŃSKIEJ !

Po raz kolejny piłkarze MKP Odra Centrum przyprawia swoich kibiców o palpitacje serca bardzo nerwowymi końcówkami swoich spotkań w Wodzisławiu Śląskim. Już w 13 minucie obejmujemy prowadzenie po precyzyjnym uderzeniu Marcina Oślizloka , którego idealnie obsłużył M. Kocztorz. Doskonałej sytuacji nie wykorzystuje T. Wodecki oraz A.Cichy ,którego uderzenie głową po rzucie rożnym mija minimalnie bramkę gości. Goście w tej samej minucie po kontrze doprowadzają do remisu . Na przerwę drużyny schodzą z wynikiem 1 : 1. W drugiej połowie drużyna z Bełku gra coraz bardziej dynamicznie, uzyskując lekką przewagę w posiadaniu piłki. Po jednym z błędów naszych zawodników ,po dosyć dyskusyjnej sytuacji sędzia wskazuje na punkt karny. Goście w 70 minucie obejmują prowadzenie. Końcówka już należała do MKP Odra. W przeciągu 7 ostatnich minut arbiter mógł trzykrotnie podyktować rzuty karne dla naszej drużyny. W pierwszym przypadku po konsultacji z sędzią bocznym nakazał grać dalej. Ale rzut karny w 90 minucie był ewidentny gdzie faulowany był Tobiasz Wodecki .Jedenastkę pewnie na bramkę zamienił P.Pastuszak.Po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją barku wystąpił Bartek Sikorski przebywając na boisku 20 minut. Mimo ,że mecz zakończył się remisem , zawodnicy jednogłośnie stwierdzili ,że była to najlepsza drużyna , z którą graliśmy w tej rundzie.Tak więc podział punktów można uznać za sprawiedliwy choć goście byli z tego remisu niezadowoleni , bo przecież aspirują do awansu w grono trzecioligowców.