XXIII WYPRAWA DO ITALII !!!


Już po raz XXIII prawie 40 zawodników MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski weźmie udział w jednym z największych i najpiękniejszych turniejów piłkarskich dla dzieci i młodzieży w przepięknej ,nadmorskiej miejscowości Roseto ,regionie Abruzzo. W tym roku zaplanowano udział blisko 200 drużyn, w różnych kategoriach wiekowych. Nasze zespoły wezmą udział w kategorii Esordienti rocznik 2006 oraz 2007.
Na turniej przyciąga piękne położenie miasteczka Roseto nad samym Adriatykiem, które przez 4 dni tętni życiem całe 24 godziny. Kto raz pojedzie w to miejsce i weźmie udział w takim turnieju to zawsze powróci w to miejsce. Forteca Świerklany dwa lata wstecz wzięła udział w turnieju i jedziemy znowu razem 23 kwietnia w jednym kierunku. Takich turniejów się nie zapomina do końca 
życia !
Prócz części sportowej będzie zwiedzanie Sanktuarium Santa Casa w Loreto . W drodze powrotnej robimy zakupy w San Marino. Przez wszystkie lata blisko 1000 młodych piłkarzy z Wodzisławia Śląskiego , dzięki takim turniejom mogło zwiedzić Rzym, Loreto, San Marino , Wiedeń oraz inne piękne miejsca w Europie i na zawsze zachować w swojej pamięci.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress