DRUGA INAUGURACJA MKP ODRA CENTRUM NA MINUS !

Powtórzyła się historia sprzed roku ,gdzie na inaugurację sezonu 2017/18 MKP Odra Centrum przegrała z Wilkami Wilcza 0 : 1. Również w tym roku na inaugurację goście z Kuźni Ustroń ogrywają nasz zespół 1 : 2 .Nasza drużyna mogła po 30 minutach rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Po raz kolejny nie wykorzystujemy doskonałych sytuacjI pod bramką przeciwnika. W 15 minucie obejmujemy prowadzenie z rzutu karnego na Marcinie Oślizloku ,którego egzekutorem jest kapitan drużyny M. Malinowski. Za chwilę Tobiasz Wodecki trafia w słupek ale wynik nie ulega zmianie. Goście po 30 minutach otrząsnęli się z naszej przewagi i w 43 minucie po fatalnej serii błędów sami zdobywamy bramkę dla gości. Druga połowa już należała do przyjezdnych , pieczętując to drugą bramką z rzutu karnego w 75 minucie po faulu naszego bramkarza ,który otrzymuje czerwoną kartkę, a w bramce debiutuje 16 letni Mateusz Tomala ,syn naszego byłego bramkarza – reprezentanta Polki Grzegorza Tomali i spisuje się bardzo dobrze. W doliczonym czasie gry mamy jeszcze jedną szansę na wyrównanie. Po wymanewrowaniu kilku obrońców potężne uderzenie
T. Zielińskiego ląduje na poprzeczce . Szkoda straconych punktów ,które zostały „przekazane” w dniu dzisiejszym gościom z Ustronia.