Seniorzy

TERMINARZ ROZGRYWEK KLSY OKRĘGOWEJ GRUPY III W RUNDZIE JESIEŃ SEZON 2016/17

 

 Kolejka 1 – 13-14 sierpnia

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)

1-0

Naprzód Czyżowice 13 sierpnia, 18:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski

4-0

Polonia Łaziska Rybnickie 14 sierpnia, 19:00
Naprzód Borucin

2-1

Przyszłość Rogów 13 sierpnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów

1-1

Forteca Świerklany 14 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia

3-0

KS 27 Gołkowice 14 sierpnia, 17:00
LKS Tworków

1-3

Naprzód Syrynia 14 sierpnia, 17:00
Polonia Marklowice

2-3

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 13 sierpnia, 17:00
Rafako Racibórz

0-0

Odra Wodzisław Śląski 13 sierpnia, 17:00

 Kolejka 2 – 20-21 sierpnia

Naprzód Czyżowice

1-2

Odra Wodzisław Śląski 20 sierpnia, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)

4-1

Rafako Racibórz 20 sierpnia, 17:00
Naprzód Syrynia

3-2

Polonia Marklowice 20 sierpnia, 17:00
KS 27 Gołkowice

1-1

LKS Tworków 20 sierpnia, 17:00
Forteca Świerklany

2-2

Silesia Lubomia 21 sierpnia, 17:00
Przyszłość Rogów

2-0

Gwiazda Skrzyszów 20 sierpnia, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie

5-1

Naprzód Borucin 20 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)

4-1

Odra Centrum Wodzisław Śląski 21 sierpnia, 18:00

 Kolejka 3 – 27-28 sierpnia

Odra Centrum Wodzisław Śląski

0-0

Naprzód Czyżowice 27 sierpnia, godz.17:00
Naprzód Borucin

1-2

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 28 sierpnia, 15:00
Gwiazda Skrzyszów

2-2

Polonia Łaziska Rybnickie 28 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia

1-3

Przyszłość Rogów 28 sierpnia, 17:00
LKS Tworków

0-2

Forteca Świerklany 28 sierpnia, 17:00
Polonia Marklowice

3-2

KS 27 Gołkowice 27 sierpnia, 17:00
Rafako Racibórz

1-0

Naprzód Syrynia 27 sierpnia, 17:00
Odra Wodzisław Śląski

1-0

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 28 sierpnia, 19:00

 Kolejka 4 – 3-4 września

Naprzód Czyżowice

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3 września, 16:00
Naprzód Syrynia

Odra Wodzisław Śląski 3 września, 16:00
KS 27 Gołkowice

Rafako Racibórz 3 września, 16:00
Forteca Świerklany

Polonia Marklowice 4 września, 16:00
Przyszłość Rogów

LKS Tworków 3 września, 16:00
Polonia Łaziska Rybnickie

Silesia Lubomia 4 września, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)

Gwiazda Skrzyszów 3 września, 16:30
Odra Centrum Wodzisław Śląski

Naprzód Borucin 4 września, godz.17:00

 Kolejka 5 – 10-11 września

Naprzód Borucin

Naprzód Czyżowice
Gwiazda Skrzyszów

Odra Centrum Wodzisław Śl.
Silesia Lubomia

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
LKS Tworków

Polonia Łaziska Rybnickie
Polonia Marklowice

Przyszłość Rogów
Rafako Racibórz

Forteca Świerklany
Odra Wodzisław Śląski

KS 27 Gołkowice
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)

Naprzód Syrynia

 Kolejka 6 – 17-18 września

Naprzód Czyżowice

Naprzód Syrynia
KS 27 Gołkowice

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Forteca Świerklany

Odra Wodzisław Śląski
Przyszłość Rogów

Rafako Racibórz
Polonia Łaziska Rybnickie

Polonia Marklowice
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)

LKS Tworków 18 września, 16:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski

Silesia Lubomia 17.09.2016 godz. 16.30
Naprzód Borucin

Gwiazda Skrzyszów

 Kolejka 7 – 24-25 września

Gwiazda Skrzyszów

Naprzód Czyżowice
Silesia Lubomia

Naprzód Borucin
LKS Tworków

Odra Centrum Wodzisław Śląski
Polonia Marklowice

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
Rafako Racibórz

Polonia Łaziska Rybnickie
Odra Wodzisław Śląski

Przyszłość Rogów
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)

Forteca Świerklany
Naprzód Syrynia

KS 27 Gołkowice

 Kolejka 8 – 1-2 października

Naprzód Czyżowice

KS 27 Gołkowice
Forteca Świerklany

Naprzód Syrynia
Przyszłość Rogów

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Polonia Łaziska Rybnickie

Odra Wodzisław Śląski
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)

Rafako Racibórz 1 października, 15:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski

Polonia Marklowice 01.10.2016 godz.16.00
Naprzód Borucin

LKS Tworków
Gwiazda Skrzyszów

Silesia Lubomia

 Kolejka 9 – 8-9 października

Silesia Lubomia

Naprzód Czyżowice
LKS Tworków

Gwiazda Skrzyszów
Polonia Marklowice

Naprzód Borucin
Rafako Racibórz

Odra Centrum Wodzisław Śląski
Odra Wodzisław Śląski

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)

Polonia Łaziska Rybnickie
Naprzód Syrynia

Przyszłość Rogów
KS 27 Gołkowice

Forteca Świerklany

 Kolejka 10 – 15-16 października

Naprzód Czyżowice

Forteca Świerklany
Przyszłość Rogów

KS 27 Gołkowice
Polonia Łaziska Rybnickie

Naprzód Syrynia
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 15 października, 15:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski

Odra Wodzisław Śląski 16.10.2016 godz.15.00 – Niedziela
Naprzód Borucin

Rafako Racibórz
Gwiazda Skrzyszów

Polonia Marklowice
Silesia Lubomia

LKS Tworków

 Kolejka 11 – 22-23 października

LKS Tworków

Naprzód Czyżowice
Polonia Marklowice

Silesia Lubomia
Rafako Racibórz

Gwiazda Skrzyszów
Odra Wodzisław Śląski

Naprzód Borucin
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)

Odra Centrum Wodzisław Śląski
Naprzód Syrynia

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
KS 27 Gołkowice

Polonia Łaziska Rybnickie
Forteca Świerklany

Przyszłość Rogów

 Kolejka 12 – 29-30 października

Naprzód Czyżowice

Przyszłość Rogów
Polonia Łaziska Rybnickie

Forteca Świerklany
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)

KS 27 Gołkowice 29 października, 14:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski

Naprzód Syrynia 29.10.2016 – godz.14.00
Naprzód Borucin

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
Gwiazda Skrzyszów

Odra Wodzisław Śląski
Silesia Lubomia

Rafako Racibórz
LKS Tworków

Polonia Marklowice

 Kolejka 13 – 5-6 listopada

Polonia Marklowice

Naprzód Czyżowice
Rafako Racibórz

LKS Tworków
Odra Wodzisław Śląski

Silesia Lubomia
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)

Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Syrynia

Naprzód Borucin
KS 27 Gołkowice

Odra Centrum Wodzisław Śląski
Forteca Świerklany

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
Przyszłość Rogów

Polonia Łaziska Rybnickie

 Kolejka 14 – 12-13 listopada

Naprzód Czyżowice

Polonia Łaziska Rybnickie
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)

Przyszłość Rogów 12 listopada, 13:30
Odra Centrum Wodzisław Śląski

Forteca Świerklany 12.11.2016 godz.13.30
Naprzód Borucin

KS 27 Gołkowice
Gwiazda Skrzyszów

Naprzód Syrynia
Silesia Lubomia

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
LKS Tworków

Odra Wodzisław Śląski
Polonia Marklowice

Rafako Racibórz

 Kolejka 15 – 19-20 listopada

Rafako Racibórz

Naprzód Czyżowice
Odra Wodzisław Śląski

Polonia Marklowice
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)

LKS Tworków
Naprzód Syrynia

Silesia Lubomia
KS 27 Gołkowice

Gwiazda Skrzyszów
Forteca Świerklany

Naprzód Borucin
Przyszłość Rogów

Odra Centrum Wodzisław Śląski
Polonia Łaziska Rybnickie

Naprzód Zawada (Wodzisław )

Drużyna Seniorska

TRENER: BARTŁOMIEJ SOCHA – Tel:502 677 363 TRENER BRAMKARZY : MIROSŁAW KARPIUK – Tel: 604 074 558 KIER.DRUŻYNY – JERZY TYMIŃSKI – Tel: 601 535 836 W dolnym rzędzie od lewej: Mateusz Bugdoł, Jakub Panic , II Trener – Mirosław Karpiuk ,I Trener – Bartłomiej Socha ,Kier. drużyny- Jerzy Tymiński ,Kacper Krupiński ,Marcin Lukoszek Środkowy rząd od lewej: …

Terminarz

                                               TERMINARZ HAIZ IV LIGA – RUNDA JESIEŃ  Kolejka 1 – 12-13 sierpnia   LKS Czaniec 1-0 Kuźnia Ustroń 12 sierpnia, 17:00 (100) Spójnia Landek 3-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 12 sierpnia, 17:00 (200) Dąb Gaszowice 2-2 LKS Bełk 13 sierpnia, 17:00 (350) Beskid 09 Skoczów 2-3 Drzewiarz Jasienica 12 sierpnia, 17:00 (200) LKS Goczałkowice Zdrój …

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress