Drużyny Piłkarskie

2000/2002 – A1

                            ROCZNIK 2000/2002 Górny rząd od lewej : Czok Paweł, Sobczyk Wiktor, Barciok Jakub, Głuchaczka Daniel Środkowy od lewej : Kierownik drużyny Czech Dariusz, Kamiński Łukasz, Brodawka Dawid, Tomala Mateusz, Mandrysz Mateusz, Malinowski Jakub, Czech Tomasz Dolny od lewej : Mokry Kewin, Mańka …

2003 – B1

ROCZNIK 2003   Górny rząd od lewej: Jakub Kuczera, Błazej Lamczyk, Kewin Palasz, Szymon Leśnik , Igor Porwoł Rząd środkowy od lewej : Jakub Bacek, Robert Kaniepien, Wojciech Pasich, Trener Tomasz Zieliński, Michał Matera, Tomasz Szymkowiak, Arkadiusz Woś Dolny od lewej: Pawel Mitko, Bartłomiej Oleksiak, Bartosz Kuczera, Patryk Sperling, Marek Szczyrba, Igor Maksymiec, Miłosz Pawlusinski, …

2004 – C1

  ROCZNIK 2004 Stoją od lewej: kierownik drużyny Przemysław Granieczny, Radosław Majwald, Jakub Rusok, Alan Hojka, Krzysztof Błaszczyk, Sebastian Mizerski, Gracjan Fogiel, Kacper Wojtczak, Tomasz Widenka, Oliwier Granieczny, Igor Kawka, kierownik drużyny Miłosz Macura Siedzą od lewej: Jakub Glenc, Rafał Chlebisz, Maksymilian Michalski, Wiktor Chłapek, trener Grzegorz Folwarczny, Konrad Raszkiewicz, Miłosz Czogała, Kacper Macura, Dawid …

2005 – C2

                                          Rocznik 2005 Górny rząd od lewej: Jakub Odrozek, Bartosz Bolisęga, Łukasz Staniek, Kamil Palasz, Bartosz Laskowski, Mateusz Pawełkiewicz, Igor Adamczyk, Karol Bryła Środkowy rząd od lewej: trener Mateusz Cywka, Wojciech Szpak, Aron Staś, Łukasz Brachmański, Karol Kubica, Wiktor Gorel, Łukasz Jeleń, Krzysztof Weideman, Adam Gojny, Jakub Cielusek, kierownik Marek Bolisęga Dolny rząd od lewej: …

2006 – D1

.                                                     ROCZNIK 2006 Stoją od lewej: trener Grzegorz Folwarczny, Łukasz Bolik, Radosław Grzybek, Jakub Pasieka, Filip Werner, Kacper Buchalik, Daniel Skorupa, Maciej Dębowski, Jakub Opalkowski, Jakub Matusik, Michał Buchalik, kierownik drużyny Marceli Werner Siedzą od lewej: Mateusz Walczak, Michał Miszczak, Rafał Kozioł, Mikołaj Skwira, Wojciech Spyra, …

2007 – D2

                    Rocznik 2007 Górny rząd od lewej: Dawid Mokry, Tymoteusz Skwira, Patryk Adamczyk, Dawid Sitko, Piotr Chomicki, Filip Dragon, Kuba Biela. Dolny rząd od lewej: Michał Sitko, Karol Kazik, Jakub Płukis, Bartosz Nowakowski, trener – Grzegorz Żymełka, Olaf Wachtarczyk, Adrian Barteczko, Mateusz Stępień, Jakub Budka.

2008 – E1

                                      Rocznik 2008 Dół od lewej:Philip Reclik, Kacper Skwarczyński, Dawid Bugla, Maciej Płukis, Dawid Zatlonkal, Sebastian Tkocz, Nikodem Wisełka, Fabian Kretek Góra do lewej: Trener Rajmund Zborowski,  Kajetan Dzierżawa, Igor Rzymanek, Paweł Władarz, Jakub Pinecki, Mateusz Brzoza, Sebastian …

2009 – E2

    ROCZNIK 2009 Stoją od lewej : Adam Knopek,Bartosz Góralczyk,Karol Adamczyk,Daniel Kołodziej,Mateusz Kucharczyk, Błażej Pawlusiński,Filip Babuchowski,Filip Czupryniak,Mateusz Krzyżak,kierownik drużyny Agnieszka Babuchowska Dolny rząd :Nikodem Ziętek,Wojciech Ramik,Filip Sauer,Oskar Kremski,Bartosz Merta,Dominik Gacka,Filip Grądzki,Szymon Święcki,Wiktor Wikar,Tomasz Mazur,Paulina Radziszewska,Bartosz Świstek,Wiktor Kowalski

2010/2011 – F1

ROCZNIK 2010 / 2011 Górny rząd od lewej: Jurkiewicz Jakub, Gabor Bartosz, Kolarczyk Szymon, Masorz Łukasz, Durczok Oskar, Hojka Alex, Rakowski Mikołaj, Kędziora Samuel, Kędziora Noel, Piecowski Igor, Werner Marceli – trener Dolny rząd od lewej: Brzezinka Krzysztof, Matusik Tobiasz, Dzierżęga Maciej, Froncek Filip, Gaczorek Filip, Werner Mikołaj,Hynek Wojciech, Walczak Cezary, Boruszko Piotr, Hojka Nelly, …

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress