DWA RAZY KAMIL KOCZY I KOLEJNE 3 PUNKTY DLA MKP ODRA CENTRUM !!!

Kto przybył dzisiaj na Stadion Miejski przy ulicy Bogumińskiej to z pewnością nie wyszedł zawiedziony. Zawodnicy jednej i drugiej drużyny rozegrali bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie. Zarówno młodzież MKP Odra Centrum jak i beniaminek z Łękawicy pokazali ,że stać ich na poziom IV ligowy !
Już od pierwszych minut można było zauważyć ,że to spotkanie raczej nie zakończy się bez bramek. Najpierw MKP stworzyło sobie dobrą sytuację do zdobycia gola i Kamil Koczy w 12 minucie wkłada piłkę do pustej bramki. Goście również próbowali zdobyć wyrównującego gola , ale po raz kolejny B. Bendkowski pokazuje swoją wysoką dyspozycję. Do przerwy MKP miało jeszcze dwie doskonałe sytuacje na podwyższenie wyniku ale zabrakło precyzji.
Druga połowa była zdecydowanie bardziej emocjonująca. MKP Odra w 72 minucie podwyższa na 2:0 po pięknej akcji K. Koczego .Goście nie mają nic do stracenia , w 77 minucie strzelają kontaktowego gola zapominając czasem o własnej bramce za co mogli zostać ukarani kolejną bramką. Mecz ostatecznie zakończył się drugim zwycięstwem MKP Odra, która skrupulatnie gromadzi punkty dołączając powoli punktowo do środka tabeli.
W najbliższej kolejce zespół nasz pojedzie do lidera tabeli – Unii Książenice. To właśnie tylko „ Orzeł” zabrał „Unii” trzy punkty, więc dlaczego my nie możemy również powalczyć z liderem z Książenic !
Z pewnością mamy złe wspomnienia z Książenic z poprzedniego sezonu ale to już było.
Bardzo cieszymy się ze zdobytych 3 punktów ,które były nam bardzo potrzebne do podniesienia morale zespołu !
Drużynie należy szacunek za mecz ,który był bardzo gatunkowo bardzo ciężki . Hasło, że tylko oni pokonali do tej pory w rozgrywkach „Unię” Książenicę było najwięcej razy powtarzane w szatni. Jednak udało się zdobyć 3 punkty i to my wracamy dzisiaj z dalekiej podróży z tarczą .
Skład MKP Odra : B.Bendkowski , Sz.Kalisz , A.Tymiński , S.Obara , A.Barteczko, D.Fojcik , M.Wuwer ,K.Koczy (88 min W.Wikar) , R.Tkocz (kpt),D, Podbioł (82 min B.Lamczyk) , B.Kuc ( 65 min K.Mokry),
Trener – Robert Tkocz
Trener bramkarzy – M.Karpiuk
Kier. Drużyny – J.Tymiński
Opieka med :Filip Odrozek