GRANY WEEKEND ZESPOŁÓW MKP ODRA CENTRUM !

W ostatniej chwili na prośbę gości z Katowic ( Rozwój) został przełożony mecz najstarszej grupy walczącej o awans do Iligi Juniorów Starszych.


W drugim bardzo ważnym spotkaniu zespół B.Sochy nie dał żadnych szans w meczu wyjazdowym drużynie Stadionu Chorzów wygrywając pewnie 3:0 po bramkach Marcina Stachurskiego ,Kacpra Szwedy i Dawida Buczka. Zespół umocnił się na I miejscu w tabeli powiększając przewagę nad Ruchem Chorzów do 4 punktów. Nie zdołał zdobyć punktów rocznik 1999 w Katowicach mimo prowadzenia 2:0 po bramkach Radka Minty i Adama Tymińskiego ,gospodarze zdołali wygrać 4:2.Z relacji trenerów oraz naszego kierownictwa sędziowanie pozostawiało wiele do życzenia .
Bardzo dobre spotkania rozegrały drużyny rocznika 2000 oraz 2002 z Góralem Żywiec. Najpierw o godzinie 11.00 rocznik T.Zielińskiego zrewanżował się za porażkę w Żywcu 0:4 ,strzelając gościom 5 bramek ,tracąc zaledwie 2.Na listę strzelców wpisali się: Kamil Figura 2 ,Dorian Leśniewski ,Karol Winkler, Kacper Ziemkiewicz po 1.
W drugim meczu ,zespół Adama Mokrego nie dał również żadnych szans kolegom z Żywce aplikując przeciwnikowi 5 bramek ,nie tracąc żadnej. Bramki zdobywali Błażej Lamczyk 2 , Kamil Koczy, Kacper Owczarczyk i Tomek Neugebauer po 1.Zespół A. Mokrego jest bardzo bliski wywalczenia awansu do I Ligi w swojej kategorii wiekowej czego bardzo mu życzymy.
Rocznik 2001 D. Dylich uzyskał bezbramkowy remis na trudnym terenie w Jastrzębiu .
Nie powiodła się wyprawa drużynie A. Knopka do Żor . W bardzo ważnym spotkaniu o awans do I Ligi lepsi okazali się młodzi piłkarze z Żor wygrywając 5:4, mimo dwukrotnego prowadzenia naszej drużyny.Bramki dla naszego zespołu strzelali : Jakub Kuczera 2,Łukasz Gajda ,Tymoteusz Baranowski po 1
Nie dał rady pokonać zespołu Żor również rocznik 2004 ,który również prowadził 1:0 po bramce Błażeja Lamczyka, by w końcówce stracić bramkę na 1:1 .
W meczach turniejowych rocznik 2005 pokonali : MKS Żory 3 :0 – bramki – Maciej Kiljan 2, Kamil Olszewski 1 oraz Mosir Jastrzębie 1 :0 – bramka Denis Dąbkowski . Przegrali natomiast z Naprzodem Rydułtowy 0:2.
Rocznik 2006 z trenerem Dawidem Bednarkiem wygrali wysoko z Fortecą Świerklany 6:0 po bramkach Sebastiana Pastuszka 2,Szymona Utraty 2, Filipa Wernera 1 oraz Mikołaja Kolarskiego1.
Najmłodsza grupa rocznika 2007/8 z trenerem Pawłem Basikiem przegrała po wielkim zaangażowaniu naszych najmłodszych pupili z Winers Gołkowice tylko 0:2.
Być może w przyszłym sezonie wystąpią w I Lidze wojewódzkiej 3 nasze drużyny ale nie zapeszajmy.Za tydzień dowiemy się więcej szczegółów. Z całego serca im tego życzymy !!!!!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress