HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIK 2002

2002 turniejMŁODZI PIŁKARZE MKP ODRA CENTRUM NAJLEPSI W GORZYCZKACH!!!
Młodzi piłkarze MKP Odra Centrum rocznika 2002 zostali zwycięzcami w Międzynarodowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Mosir „Centrum” w Wodzisławiu śląskim.
W sobotę 15 lutego w hali sportowej w Gorzyczkach odbył się turniej 12 latków , w którym wzięło udział 9 zespołów z Polski oraz jedna drużyna z Ostrawy (Republika Czeska).
Przez prawie 8 godzin młodzi piłkarze pokazywali swoje umiejętności piłkarskie licznie zebranej publiczności ,która zgromadziła się w hali.
Wspaniałe bramki, łzy radości i smutku towarzyszyły prawie każdej drużynie. Rzuty karne ,które decydowały o awansie do dalszych gier rozgrzewały nie tylko zawodników ale i rodziców, którzy licznie przybyli ze swymi pociechami .
Młoda drużyna MKP bardzo dobrze wytrzymała psychicznie cały turniej zajmując I miejsce.
W meczu finałowym z RKP ROW Rybnik po bezbramkowym remisie nastąpiła bardzo długa seria rzutów karnych ,gdzie aż siedmiu zawodników wykonywało kolejne serie.
Po ostatnim niecelnym rzucie karnym wykonywanym przez naszych przeciwników nastąpiła eksplozja radości w naszej drużynie. Łzy radości i I MIEJSCE !!!!! Ogromna euforia.
W meczu o III miejsce Szkółka piłkarska Mosir Jastrzębie pokonała Rekord Bielsko 5:2 .
Mecz o miejsce 5 Unii Racibórz z Promotorem Zabrze zakończył się zwycięstwem Unii po rzutach karnych 3:1.
Najlepszym zawodnikiem turnieju zastał Grzegorz Okoń- Lisiński (Mosir Jastrzębie)
Królem strzelców –Oskar Wala .Mateusz Tomala (MKP Odra Centrum ) został najlepszym bramkarzem.
Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz statuetki ufundowane przez
organizatorów – MKP Odra Centrum ,Mosir „Centrum” ,które wręczył Prezes MKP Odra Centrum Roman Zieliński oraz Wiceprezes Podokręgu Rybnik Bolesław Pluta.
Trenerem zespołu jest Adam Mokry a kierownikiem drużyny Dariusz Czech.