TAKIE PORAŻKI BOLĄ NAJBARDZIEJ !!!

Stało się już tradycją , że spotkania Decor Bełk – Odra Centrum należą do spotkań stojących na dobrym sportowym poziomie oraz kibice nie mogą narzekać na brak emocji. Tak było w meczu dzisiejszym. Po dobrej pierwszej połowie gospodarzy ,którzy prowadzili po pierwszych 45 minutach 2:0 , miejscowi kibice byli bardzo zadowoleni, chociaż niektórzy pamiętali spotkanie sprzed prawie roku ,w którym też prowadzili 3:1 i musieli zejść z boiska pokonani ( porażka 3:4)
W drugiej połowie wodzisławska młodzież zdobywa dwie bramki i gra zaczyna się od nowa. To my teraz dyktujemy warunki gry na boisku .Ale ostatnie słowo należy do sędziego.Pan sędzia nie kończy spotkania nawet po przekroczeniu pokazanego wcześniej doliczonego czasu gry. W dodatku dyktuje na 20 metrze bardzo naciągany rzut wolny, po którym finalnie tracimy bramkę na 2:3.Nawet nie wznawia już środka kończąc spotkanie. Ogromny żal bo z pewnością dzisiaj ten punkt nam się należał.
Bramka w ostatniej minucie bez wznowienia jest dla drużyny chyba największym bólem , bo już nie idzie nic zrobić. W szatni było bardzo smutno a taka porażka młodych zawodników chyba najbardziej boli.
Ale taki jest urok piłki nożnej ,którą kocha miliony ludzi !!!.
Już w najbliższą SOBOTĘ 08.08.2020 ZAPRASZAMY NA Stadion Miejski przy ulicy Bogumińskiej na mecz derbowy MKP Odra Centrum – MKS Odra Sp. z o.o.
Początek spotkania godz.17.00 !!!

Skład MKP Odra – B.Będkowski,S.Obara , A.Tymiński , Sz.Kalisz, M.Wuwer, R.Tkocz,D.Fojcik,B.Lamczyk, B.Kuc ,D.Podbioł ( 79 min.W.Wikar) ,K.Owczarczyk

I Trener – Robert Tkocz
II Trener – Adam Mokry
Kier.Drużyny – Jerzy Tymiński
Opieka medyczna – Filip Odrozek
Tr.bramkarzy – Mirosław Karpiuk