Udanie zainaugurowali rozgrywki juniorzy B1 r. 2002 MKP Odra Centrum w rundzie wiosennej sezonu 2017/18.

W odwołanej kolejce spotkań jako jedyni musieli wyjść na boisko ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach Dziedzicach, by zmierzyć się w 1 kolejce z tamtejszą Trójką. Spotkanie rozgrywane w zimowej scenerii rozpoczęło się po myśli naszej drużyny, która już w pierwszej minucie po wykorzystanym rzucie karnym uzyskała prowadzenie 1-0. Następne akcje przyniosły kolejne gole i już w 25 minucie Odra prowadziła 5-0. Takim też rezultatem zakończyła się pierwsza połowa, jak i cały mecz. Duże słowa uznania dla zawodników za grę w fatalnych warunkach atmosferycznych przy zmrożonym boisku, bardzo silnym mrozie i wietrze.

Trójka Czechowice-Dziedzice – MKP Odra Centrum 0:5 ( 0-5 )

Nasz zespół zagrał w składzie : Mateusz Tomala, Marcin Bednorz (Jan Kowalski), Kacper Skrenik, Tomasz Czech, Wiktor Sobczyk (Adrian Gołofit), Kewin Mokry, Dawid Brodawka ( Dawid Lubas), Maciej Mańka, Kamil Koczy (Mateusz Połednik), Łukasz Gajda, Jakub Kirszniak
Trener : Adam Mokry
Kierownik drużyny : Dariusz Czech.