MKP ODRA CENTRUM PIERWSZYM LIDEREM W GR.II HAIZ IV LIGA !!!

Dopiero w trzecim sezonie Haiz IV ligi drużynie MKP Odra Centrum udało się wygrać spotkanie inaugurujące rozgrywki na własnym boisku. Przemeblowany zespół w okresie letnim pokazał się w dniu dzisiejszym z bardzo dobrej strony. Na boisku dzisiaj w 90 procentach to była młodzież , zarówno w MKP jak i w odrodzonym„Rozwoju”Katowice.
Mecz mógł się podobać dużej ilości kibiców , którzy przybyli dzisiaj na Bogumińską . Sam mecz prowadzony był w szybkim tempie , mimo dużego upału. Spotkanie ułożyło się po myśli naszego zespołu bo już w 3 minucie Tomasz Czech uderzeniem głową zdobywa pierwszego gola . W 14 minucie Robert Tkocz z rzutu karnego podwyższa wynik na 2:0 .I tak zostaje do przerwy.
Goście nie mając nic do stracenia , zaczęli grać bardziej ofensywnie.W 74 minucie strzelają kontaktowego gola( Ciszewski). Ale w końcówce (77 minuta) zabójczy cios zadaje Bartek Kuc ,który po trzech latach pobytu w Piaście Gliwice powrócił do macierzystego klubu.
Tak więc po pierwszej kolejce przez tydzień będziemy cieszyć się z fotelu lidera. W drugiej kolejce czeka nas bardzo trudne spotkanie w Bełku ,więc jesteśmy już tam myślami.

Skład MKP Odra Centrum
B.Będkowski –Sz. Kalisz, T.Czech (30. M.Wuwer), A.Tymiński, B.Lamczyk, S.Obara, D.Fojck, R.Tkocz, K.Mokry (55.D.Podbioł), B.Kuc, K.Owczarczyk.( 87 T.Zieliński )

Trener – R.Tkocz
II Trener – Adam Mokry
Kier.drużyny – Jerzy Tymiński