PŁOMIEŃ POŁOMIA WYPUNKTOWANA PRZEZ MKP ODRA CENTRUM!

W środowym meczu kontrolnym „Płomień” Połomia występujący w Klasie Okręgowej musiał uznać wyższość IV ligowca MKP Odra Centrum przegrywając 1:5( 0:2).
Gospodarze zaczęli spotkanie bardzo dynamicznie stwarzając sobie w dwóch pierwszych minutach dwie dobre sytuacje do zdobycia gola. Ale to było wszystko w pierwszej odsłonie meczu. To MKP zaczęło dyktować warunki gry strzelając do przerwy dwie bramki .W 25 minucie pierwszego gola zdobywa R.Tkocz oraz w 40 minucie S.Obara.
W drugiej połowie warunki gry dyktuje MKP Odra Centrum i zdobywa kolejne trzy bramki po uderzeniach A.Barteczko , (zawodnik testowany) oraz D.Fojcik. Gospodarze tylko raz zmusili bramkarza MKP B. Bendkowskiego do wyjęcia piłki ze swojej bramki.
Był to bardzo pożyteczny sparing dla obu zespołów przygotowujących się do rozgrywek w sezonie 2020/21.