MRKS CZECHOWICE SPRAWDZĄ FORMĘ MKP ODRA CENTRUM !!!

W najbliższą SOBOTĘ 03.10.20 goście z Czechowic sprawdzą stan przygotowań MKP Odra Centrum, która mimo zdobycia 9 punktów znajduje uznanie i szacunek u swoich przeciwników. Niestety, za pochlebne recenzje nikomu punktów się nie dodaje. Piłka nożna polega na zdobywaniu bramek z czym mamy duży problem.
W rozgrywkach IV ligowych tylko jeden raz udało nam się pokonać MRKS, i to na gorącym terenie w Czechowicach 3:1 .W pozostałych 3 spotkaniach lepszą była drużyna z Czechowic. Aktualnie drużyna MRKS zajmuje 5 lokatę w tabeli z 14 punktowym dorobkiem i stosunkiem bramek
17 – 14.
Drużynie naszej bardzo potrzebne są punkty , więc w sobotnie popołudnie drużyna będzie się starała rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Mimo wielu kontuzji zespół jest bardzo bojowo nastawiony i zmotywowany do sobotniego spotkania.
Jest to bardzo trudne spotkanie więc każdy punktowy wynik przyjmiemy z radością. Musimy przetrwać tą rundę .Trójka zawodników z urazem wiązadeł ( Mateusz Skrenik , Damian Gorzawski ( kpt), Dawid Brodawka) zaczyna lekko trenować , a gra w tej rundzie w ogóle nie wchodzi w rachubę. Być może wiosna będzie dla nas bardziej łaskawa w urazy ,które niestety są ryzykiem tego pięknego sportu.
Zapraszamy wszystkich sympatyków wodzisławskiej piłki nożnej na obiekt przy ulicy Bogumińskiej 8. Początek spotkania o godzinie 15.00