MIŁE ZŁEGO POCZĄTKI !

Z dużymi nadziejami drużyna MKP Odra Centrum jechała do Landeka na mecz Haiz IV liga z tamtejszą Spójnią licząc na przynajmniej 1 punkt. Niestety ! Zespół gospodarzy okazał się dzisiaj zespołem lepszym wygrywając 2 :1 ( 1:1) w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. O pierwszej połowie nie można powiedzieć nic dobrego prócz dwóch strzelonych bramek. W 36 M.Danieluk po błędzie obrońców strzela bramkę dającą nam prowadzenie .W 41 minucie D,Sobas przepięknym strzałem z 20 metrów zdobywa wyrównującego gola.
W drugiej połowie najpierw nasi napastnicy nie wykorzystują dwóch idealnych sytuacji na podniesienia wyniku. Z kolei gospodarze również dwa razy stwarzają sobie doskonałe sytuacje ale Daniel Jona broni nas od utraty bramki. Co się odwlecze to nie uciecze. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry B. Rutkowski wykańcza akcję całego zespołu Spójni, która w dniu dzisiejszym obnażyła błędy młodości naszej drużyny wygrywając całkowicie zasłużenie.
Ostatnie spotkanie w tej rundzie rozegranie zostanie w najbliższą SOBOTĘ 16.11.2019 o Godzinie 13.30 z „BESKIDEM” Skoczów ,który wygrał dzisiaj niespodziewanie z wiceliderem tabeli „Unią” Książenice aż 6:1 .